Weekend beczek premium znowu powrócił

Jakiś czas temu twórcy zaskoczyli nas weekendem beczek premium. Wydarzenie to jak sama nazwa wskazuje skupiało się na zdobytych przez graczy i otwieranych beczkach. Każda co piąta karta w beczce była animowana. Teraz weekend beczek premium beczek powraca.

Weekend beczek premium

Właśnie wczoraj rozpoczął się drugi, zapowiadany już od jakiegoś czasu, weekend beczek premium. W każdej beczce, którą otworzycie, znajdziecie co najmniej jedną kartę premium. Na pewno będzie to piąta z odkrytych kart, oczywiście we wcześniejszych czterech również może znaleźć się karta animowana.

Z pewnością jest to najlepszy moment do otwierania beczek, w końcu przez kolejne kilka miesięcy Gwint będzie przebudowywany i udoskonalany, więc raczej nie należy spodziewać się większych nowości i nowych kart, nie wiadomo także, czy przez ten okres pojawi się kolejny raz takie wydarzenie, czy trzeba będzie czekać, więc na pewno warto skorzystać z okazji, przynajmniej mamy możliwość uzupełnienia kolekcji naszych kart animowanych.

Weekend beczek premium właśnie trwa i zakończy się dokładnie w poniedziałkowe południe 23 kwietnia. Jeśli macie zachowane parę beczek to jest to świetna okazja, by je wykorzystać, a jeśli nie macie żadnych zapasów to do poniedziałku kilka bez problemu powinniście zdobyć. Należy pamiętać, że najbliższe miesiące w Gwincie będą bardziej statyczne i żadnej większej nowości raczej nie otrzymamy.

A Wy jak oceniacie weekend beczek premium? Popieracie tego typu wydarzenia? Macie kolekcję beczek do otwarcia? Pochwalcie się co udało Wam się zdobyć w komentarzach poniżej.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x