Weekend Gwarantowanej Karty Premium znowu powrócił

Weekend gwarantowanej karty premium powrócił! Już teraz możecie otwierać beczki, w których znajdziecie specjalny prezent od twórców Gwinta.

Weekend gwarantowanej karty premium wraca co jakiś czas, teraz również powrócił, od wczoraj do południa w poniedziałek, w każdej otwartej beczce gracze znajdą co najmniej jedną kartę animowaną, którą będą mogli wybrać z ostatnich trzech kart. Oczywiście nie wyklucza to możliwości trafienia więcej niż jednej karty premium.

Ta specjalna oferta wygląda na kuszącą, ale trzeba pamiętać, że już za kilka dni, 28 marca premierę będzie miał pierwszy dodatek do Gwinta – Krwawa Klątwa. Raczej można się domyślać, że udostępnienie takiej oferty beczek, tuż przed samym dodatkiem ma konkretny cel. CD Projekt RED potwierdził już, że karty z Krwawej Klątwy będzie można uzyskać z beczek Krwawej Klątwy, które kupimy za złoto. Gracze mogą zdecydować czy chcą wydać teraz złoto na animowane karty, czy może wolą zaczekać na premierę dodatku i kompletować kolekcję nowych kart.

Wiadomo twórcy chcą trochę uszczuplić zasoby złota graczy, bo to zwiększa szansę na to, że kupią beczki Krwawej Klątwy za realne pieniądze. Pisaliśmy zresztą ostatnio o możliwości zakupu zestawu preorderowego Krwawej Klątwy zawierającego 40 beczek Krwawej Klątwy, nowy rewers i skórkę Ukrytego. Patrząc na to z drugiej strony, nie jest to zła sytuacja. Kto będzie chciał ten skorzysta z weekendu gwarantowanej karty premium, a kto zamierza zostawić złoto na Krwawą Klątwę też tak może zrobić. Każdy będzie zadowolony, choć trzeba pamiętać, że premiera dodatku ma miejsce tylko raz.

Tak jak już wspomnieliśmy skorzystać z weekendu gwarantowanej karty premium można już teraz do poniedziałku 25 marca, godziny 12:00. W każdej beczce gracze znajdą co najmniej jedną kartę animowaną.

A Wy otwieracie beczki podczas weekendu gwarantowanej karty premium? Czy może oszczędzacie złoto na Krwawą Klątwę? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię różne, zamieszczone poniżej, związane z Wiedźminem rzeczy. Wybraliśmy dla Was najciekawsze przedmioty, które możecie obejrzeć poniżej,  a także ocenić i porównać aktualne ceny oraz możliwość kupna:

REKLAMA

REKLAMA

Może któraś z powyższych rzeczy Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x