Wiemy kiedy koniec bieżącego sezonu w Gwincie

Wiemy w końcu kiedy skończy się aktualnie trrwający sezon w Gwincie! Informacją tą, w swoim liście do graczy podzielił się Paweł Burza.

Wcześniej twórcy informowali, że każdy sezon w Gwincie będzie trwał 2 miesiące, po których regularnie będą dodawane nowe karty i poprawki. W aktualnym sezonie dwa miesiące już minęły, a sezon nadal trwa, a także od twórców nie było żadnej informacji o zbliżającym się końcu. W końcu twórcy postanowili rozwiać wątpliwości graczy.

Paweł Burza w swoim liście wskazuje, że bieżący sezon zakończy się 27 sierpnia o północy czasu polskiego. Przy okazji dowiedzieliśmy się jakie nagrody czekają na najbardziej zaangażowanych graczy. Dla osób, które znajdą się w TOP1000 rankingu czeka specjalny awatar przedstawiający Imleritha bez hełmu, a także wyjątkowe ramki i tytuły.

Gwint koniec sezonu Gwint koniec sezonu

Jedna trzecia naszych punktów rankingowych po zakończeniu sezonu zostanie na naszych kontach przez co szybciej zdobędziemy wyższe rangi w nowym sezonie.

W liście mowa jest także o nowym trybie rankingowym przeznaczonym tylko dla najlepszych. Będzie on dostępny tylko dla graczy, którzy zdobyli 4200 punktów rankingowych, lub rangę numer 20 lub 21. Nie wiadomo nic więcej na ten temat, prawdopodobnie więcej informacji napłynie z Gamescomu.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej zamieszczamy pełną treść listu:

Cześć wszystkim!

Coraz częściej pytacie nas kiedy zakończy się aktualnie trwający sezon rozgrywki rankingowej. Miały być dwa miesiące, a te już przecież minęły.

Dzisiaj mam dla Was konkretną datę – obecny sezon rankingowy zakończy się 27 sierpnia o północy czasu polskiego. To oznacza, że nadal macie trochę czasu, aby popracować nad pozycją w rankingu. A warto!

Po pierwsze – czekają na Was nagrody! Wraz z końcem sezonu, najlepsi gracze z tabeli otrzymają unikatowe ramki, tytuły, a także awatar ukazujący Imleritha (bez hełmu, co stanowi widok niezwykły, bo on bardzo rzadko wychodzi gdziekolwiek bez niego).

Po drugie – jedna trzecia Waszych punktów rankingowych wywalczonych w tym sezonie przejdzie na kolejny, co wpłynie na rangę, z którą go rozpoczniecie. Innymi słowy, każdy punkt jest na wagę złota!

Mamy też coś dla tych z Was, którzy poważnie myślą o rywalizacji w GWINCIE. Planujemy wprowadzić nowy tryb rankingowy, przeznaczony dla graczy, którzy zgromadzą ponad 4200 punktów rankingowych (lub 20 lub 21 rangę) przed końcem tego sezonu. Nie mogę zdradzić nic ponad to, ale pnijcie się do góry w rankingu i czekajcie na wieści z gamescomu!

Jak zawsze, chciałbym Wam podziękować za Wasze nieustające wsparcie – to dzięki niemu GWINT staje się coraz lepszą grą. Jesteście najlepsi!

Paweł Burza – GWINT

A Wy co sądzicie nowym trybie rankingowym? Macie pomysły czym będzie różnił się od trybu podstawowego? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarze
Najnowsze Najwięcej lajków
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
2
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x