Wyrusz na świąteczne polowanie z wiedźminami

Wraz z wprowadzeniem do gry świątecznej aktualizacji twórcy Gwinta przygotowali dla graczy coś specjalnego.

Jest to specjalne wydarzenie, z okazji świąt, w którym mamy do wykonania trzy zadania w dwóch różnych stopniach trudności. Dla każdego gracza, który prawidłowo zwycięży w wyzwaniach, przygotowane są nagrody między innymi meteorytowy pył i złoto. Oprócz tego wśród nagród znajduje się nowa ramka, avatar i tytuł.

Świąteczny event ma identyczny format jak poprzednie dwa: Mahakam Ale Festival i wydarzenie z okazji Halloween. Naszym zadaniem jest wykonać określone zadanie za pomocą otrzymanych kart z różnymi umiejętnościami. Tym razem warstwa fabularna będzie opierać się na wiedźmińskim świątecznym polowaniu.

Tak twórcy zapraszają do wzięcia udziału w zabawie:

Noc zimowego przesilenia, lub “Midinváerne” w języku elfów, to czas kiedy zacierają się granice między światami a powietrze aż trzeszczy od dzikiej magii. Ludzie spędzają tego wieczora czas razem, wręczają sobie podarki… A wiedźmini mają ręce pełne roboty.

Wyruszcie na Świąteczne Polowanie razem z Geraltem z Rivii! Czekają na Was trzy nowe wzywania na dwóch poziomach trudności – jeżeli im sprostacie zostaniecie nagrodzeni tematycznym awatarem, ramką oraz tytułem!

GWINT

Kto jeszcze nie wyruszył na polowanie z wiedźminami ma czas na to do 9 stycznia 2018 roku.

Jak Wam podoba się nowy event? Podzielcie się opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x