Wystartował Sezon Niedźwiedzia – nagrody i progi punktowe rang

Wraz z końcem lutego zakończył się także Sezon Mahakamski. Przez ostatni miesiąc gracze mogli walczyć o wyjątkowe nagrody inspirowane Mahakamem, w postaci ramek i tytułów. Sto najlepszych graczy otrzymało najwyższy tytuł Starosty Mahakamu.

Oprócz tych nagród, gracze tradycyjnie mogli otrzymać 3 awatary w zależności od rangi jaką udało im się zdobyć w trakcie sezonu. Były to awatary: Franceski, Króla Brana i Dagona.

Nadchodzi sezon Niedźwiedzia

Teraz gdy Sezon Mahakamski dobiegł końca, rozpoczął się kolejny tematyczny miesiąc, tym razem jest to Sezon Niedźwiedzia. A w nim nastąpiło parę zmian względem poprzedniego. Rozdzielenie nagród w postacie ramek i tytułów pozostaje w tej samej postaci jak dotychczas, czyli nadal jest do zdobycia 6 ramek i 6 tytułów. Zmiany dotknęły awatary, od teraz w sezonie można zdobyć tylko jeden z nich za osiągnięcie piętnastej rangi. W Sezonie Niedźwiedzia będzie to awatar Vernona Roche’a, który zresztą był już możliwy do zdobycia w styczniowym Sezonie Wilka za 20 rangę. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że niektórym nie bardzo spodobała się ta zmiana i fakt, że wśród nagród pojawił się awatar, który niektórzy już zdobyli.

Poniżej znajduje się pełen zestaw nagród za ten sezon:

sezon niedźwiedzia gwint punkty rangi nagrody tytuły

Oprócz tego zmieniono całkiem nieznacznie wymogi punktów rankingowych, które trzeba osiągnąć, aby otrzymać daną rangę. Nie są to duże zmiany, bo tak na prawdę zwiększono tylko próg zdobycia najwyższej, 21. rangi. Teraz jest to 4300 punktów, a nie 4200 jak to było jeszcze sezon temu. Jak widać zespół Gwinta chce chyba zmniejszyć liczbę graczy z najwyższą rangą i by otrzymanie jej nie było takie proste.

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie progi punktowe na poszczególne rangi:

REKLAMA

REKLAMA

sezon niedźwiedzia gwint punkty rangi

Ja Wam podobają się nagrody za Sezon Niedźwiedzia i zmiany jakie nastąpiły w tym sezonie w ich przyznawaniu? Będziecie walczyć o awatar Vernona Roche’a, czy może zdobyliście już go w styczniowym sezonie? Podwyższenie poziomu zdobycia najwyższej rangi według Was jest dobrym posunięciem? Podzielcie się swoimi opiniami i przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x