Wyzwanie Sklepa dobiegło końca – wyniki

Wczoraj zakończyło się trwające cały tydzień Wyzwanie Sklepa. W wydarzeniu tym gracze wspierali trzy różne karty, których zagranie oferuje karta Przygody Sklepa. Tak więc uczestnicy pojedynku do wyboru mieli: Łowcę, Czarodzieja oraz Paladyna.

Zgodnie z zasadami zwyciężyć miała ta karta, której wspierający gracze wykonali najwięcej zadań. Forma rywalizacji była zbliżona do dobrze znanych pojedynków frakcji.

Wyzwanie Sklepa – wyniki

Znamy już wyniki Wyzwania Sklepa, wiemy która karta zwyciężyła. Tak prezentuje się rozstrzygnięcie:

  1. miejsce – Sklep Paladyn
  2. miejsce – Sklep Łowca
  3. miejsce – Sklep Czarodziej
wyzwanie sklepa

Zwycięzcą został Sklep Paladyn. Gratulacje dla graczy, którzy wspierali tą kartę.

Zgodnie z regułami zabawy, za zwycięstwo Paladyna wszyscy gracze otrzymają modyfikator zdobywania punktów doświadczenia równy 28%. Czyli za każdą otrzymaną grę gracze otrzymają ponad 1/4 doświadczenia więcej.

Dodatkowo w sklepie pojawiła się paka ozdób Sklepa, którą można kupić za Pył Meteorytowy. Trzeba na nią poświęcić 800 sztuk Pyłu. W skład paki wchodzą:

REKLAMA

REKLAMA

  • Ramka: Rycerz Wiosny
  • Tytuł: Rycerz Wiosny
  • Awatar Sklepa

Każdy kto chce ją nabyć musi się pośpieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo.

Oprócz tego na Arenie ma pojawić się specjalny tryb, który będzie powiązany z Wyzwaniem Sklepa.

wyzwanie sklepa

Dzisiaj mamy środę, a środy to Gwentsday, dlatego dzisiaj z tego powodu możecie otrzymać 25% doświadczenia więcej za każdą grę. A trzeba pamiętać, że łączy się tym bonus 28% z Wyzwania Sklepa.

Co sądzicie o zwycięzcy Wyzwania Sklepa oraz o samej rywalizacji? Kogo wspieraliście? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x