Wyzwanie walentynkowe dobiega końca

Świętowanie walentynek w Gwincie powoli dobiega końca. Tylko do jutrzejszego południa trwa walentynkowe wyzwanie mające rozstrzygnąć odwieczny spór: Yennefer, Triss czy może Shani.

Wyzwanie walentynkowe

Wyzwanie walentynkowe ma formę klasycznych wyzwań Gwinta. Do wyboru jest jedna ze stron, którą chcemy wspierać:

  • Yennefer
  • Triss
  • Shani

Po wybraniu strony, za każde określone zadanie gracze zyskują punkty nagród lub specjalny tytuł. Wypełnione zadanie to także punkt zdobyty dla danej drużyny. Wyzwanie walentynkowe zakończy się jutro o 12.

Oprócz tego w sklepie, z okazji walentynek pojawiły się nowe, bardzo ładne rewersy, symbolizujące każdą z przyjaciółek Geralta: Yennefer, Triss i Shani.

zestaw uroku rewersy gwint

Rewersy są dostępne w sklepie do kupienia za realną walutę. Tylko do jutra można zakupić zestaw uroku, który zawiera wszystkie 3 rewersy w cenie 2.

Skórka Dany Meadbh – Bogini Miłości

Natomiast do 3 marca w sklepie znajduje się interesująca skórka Dany Meadbh o nazwie Bogini Miłości. Piękny wygląd liderki Scoia’tael można kupić w sklepie Gwinta za 1600 sztuk pyłu meteorytowego. Prezentuje się ona naprawdę ciekawie.

bogini miłości dana meadbh skórka

A Wam jak podoba się wyzwanie walentynkowe? Kogo w nim poparliście? Macie już nową skórkę Dany Meadbh? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x