Wyzwanie wróżbiarskie – wytypuj wyniki i zwycięzców GWENT World Masters

Już w ten weekend odbędzie się turniej GWENT World Masters kończący trzeci sezon w Gwincie. Gracze oprócz oglądania transmisji z tego wydarzenia mogą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, w którym zdobyć mogą cenne nagrody.

Każdy gracz może wziąć udział w wyzwaniu wróżbiarskim. Zadaniem uczestników tego wyzwania jest wytypowanie wyników i zwycięzców poszczególnych pojedynków w turnieju GWENT World Masters. Do przewidzenia jest 7 wyników meczy: czterech ćwierćfinałów, dwóch półfinałów oraz finału. Całość odbywa się na oficjalnej stronie Gwinta.


Wyzwanie wróżbiarskie – nagrody

Za każde poprawne wytypowanie wyniku i zwycięzcy pojedynku przewidziana została nagroda w postaci:

  • 100 sztuk meteorytowego pyłu.

Jeśli uda Wam przewidzieć się tylko zwycięzców wszystkich meczy, a pomylicie się w dokładnych wynikach, również otrzymacie nagrodę. Będzie to:

  • 800 sztuk meteorytowego pyłu.

Prawdziwie potężną nagrodę zdobędą natomiast wróżbiarze, którym uda przewidzieć się wyniki i zwycięzców wszystkich rywalizacji. Ci szczęściarze rozbiją bank i wzbogacą się o:

  • Zerrikański Radowid – Skórka
  • Skórkę Upiór
  • Skórkę Ukrytego: Mroczna Krwawa Zbroja
  • Ramkę Kryształowa Kula
  • Wszystkie nagrody w postaci Meteorytowego Pyłu (7 x 100 szt. + 800 szt.)

Aby wziąć udział w wyzwaniu wystarczy przejść na stronę e-sportu Gwinta dostępną pod tym linkiem. Następnie należy zalogować się na stronie do swojego konta w serwisie GOG.com. Po wykonaniu tych czynności pozostaje tylko wytypować wyniki i zwycięzców pojedynków wypełniając drabinkę.

REKLAMA

REKLAMA

Czas trwania wyzwania

Typować wyniki można do 3 października 2021 roku, godziny 23:59. Do tego czasu gracze mają również możliwość zmiany swoich typów. Po tej dacie możliwość zmiany zostanie zablokowana i wyzwanie wróżbiarskie się zakończy.

Wszystkie nagrody powinny trafić na konta graczy do 30 grudnia 2021 roku.

Tradycyjnie oglądając transmisję z turnieju GWENT World Masters kończącego sezon trzeci na Twitchu zgarnąć będzie można nagrody (Twitch Drops). Śledzenie przebiegu turnieju przez cztery godziny pozwoli na odebranie tytułu Obserwator. Za osiem godzin oglądania transmisji widzowie otrzymają rewers. Warto poświęcić tych kilka godzin, by otrzymać te wyjątkowe nagrody.

Turniej GWENT World Masters 3 odbędzie się w dniach 4 – 5 grudzień 2021 roku od godziny 16:00 w każdy z dni. Transmisję można obejrzeć na Twitchu.

Macie swoje przewidywania kto wygra turniej GWENT World Masters sezonu trzeciego? Będzie oglądać turniej? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię figurki przedstawiające głównych bohaterów świata Wiedźmina. Postacie z figurek możemy obserwować również na kartach Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty figurek od Dark Horse w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x