Zamknięta beta Gwinta dobiegła końca

Zamknięta beta Gwinta dobiegła końca! Tak, pewna faza prac na wiedźmińską grą karcianą dobiegła końca.

Jeśli ktoś chciał zagrać dzisiaj w Gwinta, a nie śledził na bieżąco wszystkich informacji jakie udostępniali twórcy, mógł być nieco zaskoczony. Serwery Gwinta zostały dzisiaj chwilowo zamknięte. Wszystko to z powodu przygotowań do publicznej bety gry. Gra została wstrzymana, aby w tym czasie osoby odpowiedzialne za grę mogły wprowadzić konieczne zmiany, jakie ujrzymy w nowej odsłonie Gwinta, wraz z nadejściem otwartych beta testów. W tym czasie również, twórcy przypisują graczom biorącym udział w CBT nagrody.

Wszystkich, którzy próbowali dzisiaj zagrać przy próbie zalogowania na konto przywitał taki oto komunikat:

Zamknięta beta Gwinta dobiegła końca

Na szczęście przerwa nie będzie zbyt długa. Wszyscy aktualni gracze Gwinta, a także nowe osoby w tym także Ci, posiadający konsole PlayStation 4, będą mogli ponownie zmierzyć się z innymi w pojedynkach już 24 maja. Wtedy serwery zostaną włączone, Gwint otrzyma potężną aktualizację oraz wystartuje publiczna beta.

Na prawdę jest na co czekać, bo zmiany jakie zostaną wprowadzone całkowicie zmienią rozgrywkę. Co prawda wszystkie osiągnięcia dotychczasowych graczy zostaną zresetowane, ale w zamian za to otrzymają oni całkiem niezłe nagrody. Wystarczy teraz tylko czekać.

REKLAMA

REKLAMA

A Wy czekacie już na otwartą betę? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach. A skoro serwery Gwinta są zamknięte polecamy zapoznać się z artykułem dotyczącym kart premium w Gwincie po aktualizacji albo dowiedzieć się nieco na temat Easter Eggów występujących w Gwincie.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x