Zapowiedź streamu poświęconego aktualizacji 6.1

Już dzisiaj dowiemy się prawdopodobnie jakie zmiany i poprawki czekają Gwinta w najbliższym czasie. Twórcy poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o streamie, który będzie już dziś miał miejsce. Formalnie transmisja ma być poświęcona aktualizacji 6.1. Może dowiemy się czegoś interesującego o przyszłości Gwinta. Zapowiedź streamu można zobaczyć poniżej.

Zapowiedź streamu

Informacja o streamie zamieszczona została na oficjalnym profilu Gwinta na Facebooku:

zapowiedź streamu Gwint

Zgodnie z informacją powyżej, stream odbędzie się dzisiaj, 1. kwietnia 2020 roku, a jego start zaplanowano na godzinę 19:00. Jak zaznaczyli twórcy Gwinta będzie to edycja #zostańwdomu, prowadzący stream połączą się z własnych domów.

W roli komentatorów aktualizacji 6.1 ponownie zobaczymy Jasona Slama oraz Pawła Burzę.

Stream będzie można oglądnąć na profilu Pawła Burzy na Twitchu, dostępnym pod tym adresem.

Będziecie oglądać stream? Jakie zmiany powinny nastąpić w Gwincie w aktualizacji 6.1? Jakieś zmiany w wersji na Androida? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x