Żelazna Wola – nowy dodatek do Gwinta – nowe karty

Radowid powraca, by wesprzeć Królestwa Północy! A to oznacza, że nadciąga kolejny, od dawna oczekiwany dodatek wprowadzający Radowida i Redanię. Dodatek został zapowiedziany wczoraj podczas GWENT Challenger. Rozszerzenie otrzymało nazwę Żelazna Wola, a w wersji angielskiej Iron Judgment.

Zgodne z zapowiedziami wraz z dodatkiem Żelazna Wola ma trafić ponad 81 kart, z wszystkich 6 frakcji, w tym 21 neutralnych. Znajdą się tam karty nawiązujące do bitwy pod Brenną, Salamandry – antagonistycznej organizacji z Wiedźmina 1 oraz złoczyńców Gascona.

Jak możemy zobaczyć na pierwszym zwiastunie dodatku Żelazna Wola, do Gwinta powróci tarcza, w formie znanej z wcześniejszych wersji gry, która ma określoną liczbę punktów. Dopiero po jej usunięciu jednostka będzie mogła zadać karcie obrażenia. Oprócz tego z pewnością zobaczymy nowe mechaniki, nie tylko związane z tarczą.

Żelazna Wola

Taki opis dodatku możemy znaleźć na oficjalnej stronie Gwinta:

“Północ rośnie w siłę, a Radowid powraca, by pokazawać swoim wrogom prawdziwą sprawiedliwość — wymierzaną ogniem i mieczem. Możesz stanąć u jego boku lub sprzeciwić się królewskim nakazom, ale cokolwiek wybierzesz, weźmiesz udział w najbardziej zażartych bojach w historii GWINTA. Powróć na pole bitwy pod Brenną, poznaj tajemnice Salamandry lub dołącz do kompanii szlachetnych złoczyńców Gascona — w dodatku GWINT: Żelazna Wola nie zabraknie okazji do bitki.

Wykorzystaj nowe możliwości taktyczne, żeby zapewnić sobie przewagę na polu boju. Zasil swoje talie elitarnymi wojownikami ze wszystkich 6 frakcji, w tym 21 kartami neutralnymi.”

Żelazna Wola – paka przedsprzedażowa

Tak jak i w poprzednich dodatkach, które trafiły do Gwinta, czyli Krwawa Klątwa i Novigrad, tak i w przypadku dodatku Żelazna Wola można nabyć pakę przedsprzedażową dodatku. W jej skład wchodzi:

REKLAMA

REKLAMA

  • 25 beczek Żelaznej Woli premium
  • plansza Okręt
  • animowany rewers Żelaznej Woli
  • skórka Radowida “Protektor Północy”

Za pakę przedsprzedażową dodatku Żelazna Wolna trzeba zapłacić 164,89 zł, na GOGu.

żelazna wola paka przedsprzedażowa

Pakę można zakupić do czasu premiery dodatku. Skórka i rewers z tego pakietu mogą pojawić się w sklepie jakiś czas po premierze w nieco zmienionej wersji.

Żelazna Wola – zwiastun

Pierwszy zwiastun Żelaznej Woli możecie zobaczyć poniżej:

Żelazna Wola – nowe karty

Poznaliśmy już pierwsze karty, które trafią do Gwinta wraz z dodatkiem. Prezentujemy je poniżej. Wszystkie udostępnione karty możecie znaleźć na oficjalnej stronie Gwinta i dodatku.

Troll jaskiniowy

troll jaskiniowy

Obrońca.

Krasnoludzki Berserker

krasnoludzki berserker

Barykada: Na koniec tury zadaj sobie 1 pkt obrażeń po czym zadaj 1 pkt obrażeń losowej jednostce wroga.

Bracia Więksi

bracia więksi

Amok.
Opłata 2: Zyskaj 2 pkt Pancerza.
Wrażliwość: Zniszcz siebie.

Hajdawer

hajdawer

Ta jednostka może wyskoczyć na pole bitwy aby wesprzeć Twoje siły.

Oszałamiający cios

oszałamiający cios

Zadaj jednostce 4 pkt obrażeń. Jeśli posiada pancerz, zadaj jej 7 pkt obrażeń.

REKLAMA

Żelazna Wolna – premiera

Dodatek Żelazna Wola będzie miał swoją premierę już 2 października 2019 roku. Pozostało więc nieco ponad dwa tygodnie na uzbieranie złota na beczki nowego dodatku.

REKLAMA

A Wam jak się podoba nowy dodatek? Będziecie grać nowymi kartami? Zbieracie już złoto na beczki? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x