Znamy datę startu otwartej bety Gwinta – dobra wiadomość dla posiadaczy PS4

Powoli zespół Gwinta udostępnia coraz więcej informacji na temat otwartej bety gry. Dowiedzieliśmy się dzisiaj kiedy wystartuje otwarta beta oraz jakie platformy będzie obsługiwać.

Już za równy tydzień, 24 maja oficjalnie wystartuje publiczna beta Gwinta. Najbardziej z tej informacji powinni zapewne ucieszyć się posiadacze konsoli PlayStation 4, bowiem wraz z otwartą betą będą oni mieli możliwość zagrania po raz pierwszy w wiedźmińską karciankę. Oprócz tego oczywiście publiczna beta będzie dostępna dla grających na PC i Xbox One.

Publiczna Beta to kolejny etap tworzenia GWINTA, do udziału w którym zapraszamy wszystkich graczy — tych, którzy byli z nami do tej pory oraz osoby, dla których będzie to pierwsza okazja do zagrania w wiedźmińską karciankę.

Nie możemy się doczekać, by wspólnie z Wami wszystkimi dalej rozwijać GWINTA

Benjamin Lee, Development Director, CD PROJEKT RED

CD Projekt informuje również, by zapewnić wszystkim równe szanse, wszystkie postępy w grze dotychczasowych graczy zostaną zresetowane, a biorący udział w becie gracze dostaną za nią nagrody. Poniżej przedstawiamy oficjalną grafikę przedstawiającą nagrody, a po więcej informacji zapraszamy do tego artykułu.

Przejście z zamkniętej w otwartą betę
Takie nagrody otrzymają gracze, którzy brali udział w zamkniętej becie, kiedy przejdzie ona w fazę otwartą.

Dodatkowo w dniach 22 – 24 maja serwery gry będą niedostępne z powodu prac przygotowawczych do publicznej bety Gwinta. Twórcy będą informować o postępach prac na Facebooku oraz Twitterze.

Za chwilę zacznie się także angielski stream omawiający zmiany w nadchodzącej aktualizacji. Możecie go oglądać poniżej:

Już jutro stream z polskim komentarzem.

REKLAMA

REKLAMA

A więc już za tydzień Gwint wkroczy w całkiem nową fazę, to ostatni moment aby wbić wyższą rangę.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x