Znamy cztery nowe karty, które zostaną wprowadzone z najnowszym patchem

Wszystko wskazuje na to, że nowa aktualizacja do Gwinta zbliża się wielkimi krokami. Twórcy postanowili zdradzić kilka szczegółów i poinformować graczy jakie cztery nowe karty zostaną wprowadzone do gry oraz zaprezentować ich grafiki.

Cztery wspomniane nowe karty to złota: Avallac’h: Wiedzący, srebrna: Gruba Helga oraz dwie brązowe: Flaminika gaju Gedyneith i znany już z piwnego wydarzenia GwintaMahakamski Dwójniak.

Poniżej można zobaczyć ich obrazki:

Avallac’h: Wiedzący

Avallac'h: Wiedzący Gwint

Gruba Helga

Gruba Helga Gwint

Flaminika gaju Gedyneith

Flaminika gaju Gedyneith Gwint

Mahakamski Dwójniak

Mahakamski Dwójniak Gwint

REKLAMA

REKLAMA

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze jakie umiejętności będą posiadały nowe karty. Nie wiadomo też czy Mahakamski Dwójniak będzie miał taką samą umiejętność jak w pierwszym gwintowym wydarzeniu, ale raczej jest to mało prawdopodobne.

Jak Wam podobają się powyższe karty? Domyślacie się co każda z nich może powodować po wprowadzeniu na pole bitwy? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x