Zwiastun Areny z Panem Lusterko w roli głównej

Dzisiaj do Gwinta został wprowadzony nowy, zapowiadany wcześniej tryb rozgrywki – Arena. Jak już pisaliśmy wcześniej Arena jest w nowym trybem, w którym obowiązują całkiem nowe zasady, a postacią nadzorującą Arenę jest Gaunter O’Dim. Nic więc dziwnego, że na wczoraj udostępnionym zwiastunie to on zapowiada nowy tryb.

Arena to nowy tryb Gwinta, wprowadzony do gry wraz z dzisiejszą aktualizacją. Budowanie talii przebiega nieco inaczej niż w normalnej rozgrywce. Tworzymy ją z 26 kart, które wybieramy, kolejno z czterech przedstawionych nam propozycji. Dodatkowo na końcu, wybieramy także oczywiście lidera, spośród trzech kart. W Arenie nie ma ograniczeń dotyczących ilości kart złotych, srebrnych i brązowych w naszej talii. W naszej wylosowanej kolekcji mogą znaleźć się karty wszystkich grywalnych frakcji oraz kilka egzemplarzy tej samej karty. Wyzwanie kończy się gdy gracz wygra 9 pojedynków z innymi graczami lub przegra trzy. Dostęp do Areny kosztuje 150 sztuk złota lub 6,99 zł, tyle kosztuje Kawałek Lustra. Aby dowiedzieć się więcej o arenie, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu dotyczącego najważniejszych informacji o nowym trybie Gwinta – Arenie.

Zwiastun Areny

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Areny z Panem Lusterko w roli głównej:

Każdy kto zaloguje się do Gwinta od 28 lutego do 7 marca otrzyma darmowe 3 Kawałki Lustra, za które może wziąć udział w zabawie na Arenie, bo tylko taką walutę przyjmuje przebiegły Gaunter O’Dim.

Jak Wam podoba się powyższy zwiastun Areny i oczywiście nowy tryb? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x